Suplementy diety

Zamów online

 

Retinoprotector

Twój wzrok w dobrej kondycji

Cena (zawiera 8% VAT):

65.00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Koszt dostawy
Sposoby dostawy
Regulamin sklepu

Preparat zawiera starannie wyselekcjonowane witaminy (B1, B2, B5, B6, B12, PP, C, E, H, K), prowitaminy (beta karoten, luteina), koenzym Q10, biopierwiastki (selen, bor, miedź, jod, chrom), ekstrakty roślinne i bioflawonoidy, korzystnie działające na funkcje narządu wzroku.

Preparat jest zalecany dla osób:

  •  odczuwających zmęczenie oczu, podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze
  •  prowadzących pojazdy po zmroku,
  •  przebywających wiele godzin przy „sztucznym” świetle

Zawarty w suplemencie wyciąg z kłączy ruszczyka kolczastego przyczynia się do uszczelnienia naczyń krwionośnych oraz poprawy krążenia w obrębie gałki ocznej.
Wyciągi z owoców czarnej borówki i aronii wspomagają regenerację narządu wzroku u osób, które dużo pracują przed komputerem, przez poprawianie ukrwienia, ale także niwelują skutki promieniowania monitorów, a także przyczyniają się do poprawy widzenia o zmierzchu.
Luteina chroni oczy, filtrując procent szkodliwych dla oczu promieni UV o krótkich falach, które negatywnie wpływa na delikatne części oczu, takie jak siatkówka (plamka). Ponadto wraz z beta-karotenem, jako prowitaminy witaminy A, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania siatkówki oka.


Zalecane spożycie:

2 kapsułki 1 raz dziennie po posiłku, popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej produktu.

Suplement diety nie stanowi substytutu(zamiennika) prawidłowo zbilansowanej i zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.


Ostrzeżenie:

Suplement nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i młodzieży poniżej 12 roku życia.


Wskazówki:

Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem i światłem. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

tab retinoprotector