Suplementy diety

Zamów online

 

Adoloran

Łagodzi dyskomfort przedmenstruacyjny

Cena (zawiera 8% VAT):

65.00 zł
992 w magazynie

Produkt wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Koszt dostawy
Sposoby dostawy
Regulamin sklepu

Suplement diety przeznaczony jest dla dorosłych kobiet odczuwających nieprzyjemny dyskomfort przed lub w czasie menstruacji, które narzekają na złe samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Niepokalanek to zioło szczególnie cenne w terapii dolegliwości dotykających kobiety. Ceniony jest ze względu na swoje właściwości łagodzące dolegliwości związane z napięciem przedmiesiączkowym czy menopauzą. Niepokalanek od dawna stosowany jest na comiesięczne dolegliwości kobiet jak rozdrażnienie, rozchwianie nastroju czy nerwobóle. Stosowanie preparatów opartych na owocach niepokalanka reguluje proces krwawienia miesiączkowego oraz pozytywnie wpływa na płodność.
Kardamon malabarski i mięta łagodzą wzdęcia oraz skurcze brzucha. Olejek miętowy ma działanie rozkurczowe. Odpowiadają za nie zawarte w tym olejku eterycznym związki, zwłaszcza mentol oraz flawonoidy. Ich działanie rozkurczowe polega na obniżaniu napięcia mięśni gładkich. Mentol przyczynia się także do pozbywania się stanów napięcia nerwowego.
Kofeina zawarta w guaranie pomaga w stanach zmęczenia, znużenia, wyczerpania fizycznego i psychicznego, a także korzystnie wpływa na sprawność myślenia i koncentrację.


Zalecane spożycie:

2 kapsułki 1 raz dziennie po posiłku, popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej produktu.

Suplement diety nie stanowi substytutu(zamiennika) prawidłowo zbilansowanej i zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.


Ostrzeżenie:

Suplement nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i młodzieży poniżej 12 roku życia.


Wskazówki:

Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem i światłem. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

tab adoloran