Suplementy diety

Zamów online

 

Prostaherb

Walka z objawami prostaty

Cena (zawiera 8% VAT):

65.00 zł
959 w magazynie

Produkt wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Koszt dostawy
Sposoby dostawy
Regulamin sklepu

Suplement diety przeznaczony jest do stosowania dla dorosłych mężczyzn jako uzupełnienie diety w składniki wspomagające funkcjonowanie układu moczowo-płciowego.

Olejek z owoców starzęśli rozesłanej (Wintergreen) wykazuje działanie moczopędnie i odkażające na drogi moczowe.
Kardamon jest doskonałym afrodyzjakiem, a jego spożywanie jest pomocne przy zaburzeniach erekcji i impotencji, natomiast wyciąg z guarany poprawia samopoczucie i pobudza siły witalne oraz wzmaga wydalanie moczu.
Wyciąg z zielonej herbaty wpływa wzmacniająco, antyoksydacyjnie i relaksująco na mięśnie gładkie w układzie moczowo-płciowym.
Fitosterole z nasion soi zmniejszają obrzęk gruczołu krokowego i tradycyjnie są polecane do uzupełniania diety dla mężczyzn borykających się z problemami ze strony układu moczowo-płciowego.


Zalecane spożycie:

2 kapsułki 1 raz dziennie po posiłku, popijając szklanką wody.
Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej produktu.

Suplement diety nie stanowi substytutu(zamiennika) prawidłowo zbilansowanej i zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.


Ostrzeżenie:

Suplement nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i młodzieży poniżej 12 roku życia.


Wskazówki:

Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem i światłem. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

tab prostaherb